Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

REZERVOVÁNO zasíťovaný stavební pozemek Sedlnice

Lokalita : Sedlnice
Evidenční číslo:
Adresa:
Sedlnice
Cena:
1 150 000Kč
Cena obsahuje:
včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK, s poplatky
Umístění:
Klidná část obce

Popis objektu

REZERVOVÁNO Exklusivně Vám zprostředkujeme koupi dvou rovinatých stavebních pozemků v Sedlnicích. Pozemky jsou v územním plánu obce vedeny jako stavební - venkovské bydlení. V daném území je dle regulativu stavebního úřadu možné stavět rodinné domy s jedním nadzemním podlažím bez využitého podkroví - tzn. bungalow.

Pozemky se nacházejí při výjezdu ze Sedlnic směrem na Nový Jičín. Jedná se o novou lokalitu s dobrou dostupností do Nového Jičína, Frýdku Místku i Ostravy. Velkou výhodou je blízkost průmyslové zóny v Mošnově a Kopřivnici, s velkou nabídkou pracovních příležitostí.

Sedlnice je obec s dobrou občanskou vybaveností - mateřská škola nedaleko pozemku, základní škola, hřiště, pošta, obchod, restaurace...

Pozemek bude v době podpisu kupních smluv připraven k výstavbě, tzn. že budou realizovány přípojky vody a elektřiny. Odpadní vody je třeba vyřešit vlastní čističkou odpadních vod. Příjezd a přístup z obecní komunikace.

Nabízené pozemky jsou v přiložené mapce označeny číslicí 1 a číslicí 2 (nabízíme 2 podobné stavební pozemky pro výstavbu 2 RD. Výměra pozemku č. 1 je cca 2700 m2,výměra pozemku č. 2 je cca 3900 m2(přesná výměra bude stanovena geometrickým plánem). Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře. Financování nákupu této nemovitosti zajišťujeme vlastním hypotečním makléřem. Taktéž můžeme pomoci s projektem rodinného domu a s jednáním na úřadech ve věci vydání stavebního povolení.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Adresa :
Sedlnice

Cena obsahuje

včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK, s poplatky

Inženýrské sítě

230V, 380V, Voda, pitná, Voda, užitková

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice, Vlak, Dálnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Škola, Školka, Úřady

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

ČOV pro celý objekt

Máte otázku?