Potřebujete vypracovat energetický štítek?

Zajistíme kompletní proces a dáme dohromady dokumentaci.
Zajistíme vypracování
Výsledkem energetického štítku je přehledné hodnocení energetické náročnosti budovy, které slouží jako základ pro rozhodování o úpravách a modernizaci budovy, s cílem snížit její energetickou náročnost a tím i náklady na energie.
Provedeme vás procesm
Pro vypracování energetického štítku je zapotřebí mít informace o stavu a vlastnostech budovy. To zahrnuje například informace o izolaci, vytápění, chlazení, osvětlení, větrání a spotřebě energie. Po získání těchto informací je vypracován energetický audit a výsledkem je energetický štítek s přehledem o energetické náročnosti budovy.
Umíme nové i starší domy
Energetické štítky se dělí na dva základní typy: energetický štítek pro novostavby a energetický štítek pro stávající budovy. Energetický štítek pro novostavby se vypracovává na základě projektu a po dokončení stavby. Energetický štítek pro stávající budovy se vypracovává na základě provedeného energetického auditu.
Důležitost štítku
Energetický štítek se stává stále důležitějším faktorem při prodeji nebo pronájmu nemovitostí. Vlastníci nemovitostí musí být schopni poskytnout potenciálním kupcům nebo nájemcům přehled o energetické náročnosti budovy.

Jak to funguje?

Energetický štítek vypracuje náš makléř ve spoluprác s odborníkem v této oblasti.

1. Zavolejte nám nebo nám napište

Doptáme se vás na detaily vaší nemovitosti pro kterou chcete vytvořit štítek.

2. Domluvíme termín

Naplánujeme termín schůzky a vypracování štítku.

3. Předání podkladů

Předáme si podklady k nemovitosti a doladíme detaily. Poté se již specialistu pustí do vypracování štítku.

Nejčastěji kladené otázky k energetickému štítku

Energetický štítek je dokument, který poskytuje informace o energetické náročnosti budovy nebo bytu. Hodnota štítku se určuje na základě mnoha faktorů, jako jsou materiály, které byly použity na stavbu, izolace, topení, osvětlení a další.

Energetický štítek poskytuje užitečné informace pro majitele nemovitosti a pro budoucí nájemce nebo kupce. Ukazuje, kolik energie je potřeba k vytápění nebo chlazení dané nemovitosti, což může být důležité pro plánování výdajů na energii.

Energetický štítek platí obvykle 10 let od data jeho vystavení. Pokud dojde k nějakým změnám v budově, jako jsou například změny vytápění, osvětlení nebo izolace, může být nutné štítek aktualizovat. Když prodáváte nebo pronajímáte nemovitost, bude potřeba poskytnout aktuální energetický štítek, aby byla splněna požadavky zákona.

Co o nás říkají klienti?

0
Profesionálové k vašim službám
0 +
Let v oboru
0 +
Spokojených klientů

Kontaktuje naše makléře

Prodejte svou nemovitost s našimi makléři. Prohlídky, jednání a další služby jsou zahrnuty v ceně domu.


Compare listings

Compare