V exklusivním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu velmi hezký byt v novostavbě bytového domu na ulici Dolní brána v Novém Jičíně.
Byt v přízemí domu je úplně nový, a možná to budete právě Vy, kdo bude jeho prvním obyvatelem. V kuchyni najdete kuchyňskou linku vybavenou vestavěnými spotřebiči (indukční varná deska, el. trouba, myčka nádobí). Koupelna je osazena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.
K bytu náleží skladovací kóje v přízemí domu. Parkování je možné přímo před domem, nebo je možné parkovat za domem na placeném parkovišti (zvýhodněná měsíční sazba).
Cena nájmu je stanovena na částku 10880,- Kč / měs + zálohy na spotřebu energií ve výši 4.200,-. V celkové částce 15.080,- je tedy zahrnut jak nájem za byt, tak i jeho vytápění, úklid společných prostor v domě, záloha na spotřebu vody, ale hlavně je zde zahrnuta i spotřeba elektřiny.
VY TEDY NEPLATÍTE NIC NAVÍC.
Majitel požaduje kauci ve výši dvou měsíčních nájmů, provize realitní kanceláře je ve výši jednoho měsíčního nájmu. Měsíční nájemně je splatné vždy k 20-tému dni v daném měsíci. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemníka dle jim zvolených kritérií.
Pokud Vás nabídka zaujala, pak mě neváhejte kontaktovat, abychom si sjednali prohlídku bytu.